Redakcja

Redakcja podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej Adres do korespondencji

Zespół ds. obsługi Biuletynu Informacji Publicznej w Starostwie Powiatowym w Wieluniu w składzie :

1.Wydział Architektury i Budownictwa
 
tel. 43 843 79 43, fax 43 843 42 63, e-mail : ab@powiat.wielun.pl 
2.Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji
redaktor - Małgorzata Zygmunt, mzygmunt@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 49, fax 43 843 79 16
3. Samodzielne stanowisko do spraw promocji Powiatu i informacji
redaktor - Elżbieta Caban,
ecaban@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 58, fax 43 843 7916 3.Wydział Finansowo - Księgowy
redaktor - Agnieszka Wojtala, Aneta Sularz , tel. 43 843 79 46 , fax 43 843 42 63,
e-mail :
awojtala@powiat.wielun.pl , asularz@powiat.wielun.pl , fn@powiat.wielun.pl
4.Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
redaktor - Marta Słupczyńska, tel. 43 843 79 56 , fax 43 843 42 63,
e-mail :
mslupczynska@powiat.wielun.pl , gn@powiat.wielun.pl
5.Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg
redaktor - Monika Jacaszek , tel. 43 843 79 27, e-mail :
mjacaszek@powiat.wielun.pl , kd@powiat.wielun.pl
redaktor - Maciej Bryś, tel. 43 843 79 28, e-mail : mbrys@powiat.wielun.pl , kd@powiat.wielun.pl
6.Wydział Ogólny
redaktor - Dariusz Wiśniewski, tel. 43 843 79 50, e-mail dwisniewski@powiat.wielun.pl redaktor - Patrycja Świtalska, tel. 43 843 79 44, e-mail : pswitalska@powiat.wielun.pl
7.Wydział Organizacyjno - Prawny i Nadzoru
redaktor - Dariusz Wiśniewski, tel. 43 843 79 50 fax , e-mail
dwisniewski@powiat.wielun.pl , redaktor - Emilia Jędrzejewska, e-mail ejedrzejewska@powiat.wielun.pl ,
8.Biuro Rady redaktor - Paulina Bednik, tel. 43 843 79 22, e-mail : psitek@powiat.wielun.pl, Agnieszka Krysiak, tel. 43 843 79 22, e-mail akrysiak@powiat.wielun.pl
9 .Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
redaktor - Alicja Dudaczyk, tel. 43 843 79 31, e-mail : adudaczyk@powiat.wielun.pl

Informacja wytworzona przez:
Elżbieta Caban , w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Elżbieta Caban
email: ecaban@powiat.wielun.pl tel.:043 843 79 58
, w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑04‑2016 21:17:43
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie