Redakcja BIP

Redakcja podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej Adres do korespondencji

Zespół redakcyjny ds. obsługi Biuletynu Informacji Publicznej w Starostwie Powiatowym w Wieluniu w składzie :

Administrator:

Elżbieta Caban, e-mail: ecaban@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 58.

Zastępująca administratora:

Dominika Rosak, e-mail: drosak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 45.

 

1.Wydział Architektury i Budownictwa
Redaktorzy:
Arleta Dobkowska, e-mail: akozlowska@powiat.wielun.pl,, 43 843 79 15,
Łukasz Sibiński, e-mail: lsibinski@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 43,
Agnieszka Lesiak, e-mail: alesiak@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 09,
Michalina Kubisiak, e-mail: mkubisiak@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 12,
Agata Skupień, e-mail: askupien@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 12,
Piotr Wlazły, e-mail: pwlazly@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 47,
Katarzyna Łaczmańska, e-mail: kcaban@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 09,
Daniel Chudecki, e-mail: dchudecki@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 12,
Paulina Wiatr, e-mail: pwiatr@powiat.wielun.pl,, tel. 43 843 79 12.
  

2.Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji
Redaktorzy:
Elżbieta Caban, e-mail: ecaban@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 58,
Dominika Rosak, e-mail: djedrzejewska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 45,
Paweł Olejnik, e-mail: polejnik@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 16,

3. Wydział Finansowo – Księgowy
Redaktorzy:
Agnieszka Wojtala, e-mail: awojtala@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 04.

4. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
Redaktorzy:
Waldemar Pęcherz, e-mail: wpecherz@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 30, 
Marta Słupczyńska, e-mail: mslupczynska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 56,
Karolina Wojtyra, e-mail: kwojtyra@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 56.

5. Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg
Redaktorzy:
Karolina Poniewiera, e-mail: kponiewiera@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 39,
Marta Śpich, e-mail: mspich@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 55.

6. Biuro Ochrony Informacji i Bezpieczeństwa
Redaktorzy:

Aleksandra Fajga, e-mail: afajga@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 33,
Damian Bandurka, e-mail: dbandurka@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 33.

 

7. Oddział Zdrowia i Spraw Społecznych
Redaktor:
Patrycja Świtalska, e-mail: pswitalska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 44,
Dorota Niezgoda, e-mail: dniezgoda@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 44.

8. Wydział Organizacyjno - Prawny i Nadzoru
Redaktorzy:
Dariusz Wiśniewski, e-mail: dwisniewski@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 50
Emilia Jędrzejewska, e-mail: ejedrzejewska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 06.

9. Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Redaktor:
Anna Zychla, e-mail:
azychla@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 54.

10. Biuro Rady i Zarządu
Redaktorzy:
Agnieszka Krysiak, e-mail: akrysiak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 22,
Paulina Bednik, e-mail: pbednik@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 22.
Anna Zychla, e-mail: azychla@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 54.

11 .Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Redaktorzy:
Sylwia Walczak,
e-mail: swalczak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 31,
Joanna Stanek, e-mail: jstanek@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 26,

Informacja wytworzona przez:
Elżbieta Caban , w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Elżbieta Caban
email: ecaban@powiat.wielun.pl tel.:043 843 79 58
, w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Data ostatniej aktualizacji:
26‑03‑2021 14:51:27
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie