Redakcja BIP

Redakcja podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej Adres do korespondencji

Zespół ds. obsługi Biuletynu Informacji Publicznej w Starostwie Powiatowym w Wieluniu w składzie :

1.Wydział Architektury i Budownictwa
Redaktorzy:
    Agnieszka Lesiak, e-mail : alesiak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 09
    Katarzyna Łaczmańska, e-mail : klaczmanska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 09
    Piotr Wlazły, e-mail :  pwlazly@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 47
    Agata Skupień, e-mail :  askupien@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 12,
    Michalina Kubisiak, e-mail :  mkubisiak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 12
    Łukasz Sibiński, e-mail :  lsibinski@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 43

2.Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji
Redaktorzy:
    Elżbieta Caban, e-mail: ecaban@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 58
    Dominika Rosak, e-mail: djedrzejewska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 45

3. Wydział Finansowo – Księgowy
Redaktorzy:
    Agnieszka Wojtala, e-mail : awojtala@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 04
    Agnieszka Fijoł, afijol@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 46

4. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
Redaktorzy:
    Marta Słupczyńska, e-mail: mslupczynska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 56
    Joanna Stanek, e-mail : jstanek@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 56

5. Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg
Redaktorzy:
    Tomasz Koryciak, e-mail : tkoryciak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 57
    Maciej Bryś,  e-mail: mbrys@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 28

6. Biuro Ochrony Informacji i Bezpieczeństwa
Redaktorzy:

    Aleksandra Fajga, e-mail: afajga@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 33
    Damian Bandurka, e-mail: dbandurka@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 33

7. Oddział Zdrowia i Spraw Społecznych
Redaktor:
    Patrycja Świtalska, e-mail pswitalska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 44

8. Wydział Organizacyjno - Prawny i Nadzoru
Redaktorzy:
    Dariusz Wiśniewski, e-mail: dwisniewski@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 50
    Emilia Jędrzejewska,  e-mail ejedrzejewska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 906

9. Powiatowy Rzecznik Konsumentów                                                                                                                                   

Redaktor:
    Anna Zychla, e-mail : azychla@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 54

10. Biuro Rady i Zarządu
Redaktorzy:
    Karolina Wojtyra, e-mail : kwojtyra@powiat.wielun.pl , tel. 43 843 79 22
    Agnieszka Nowakowska, e-mail:  anowakowska@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 22

11 .Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Redaktorzy:
    Sylwia Walczak, e-mail : swalczak@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 31
    Ewa Duda, e-mail : eduda@powiat.wielun.pl, tel. 43 843 79 26

 

Informacja wytworzona przez:
Elżbieta Caban , w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Elżbieta Caban
email: ecaban@powiat.wielun.pl tel.:043 843 79 58
, w dniu:  18‑01‑2008 07:38:00
Data ostatniej aktualizacji:
28‑01‑2020 13:19:38
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie